מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

איך לפשוט רגל ולנהל עסק במקביל?

אם גם לכם זה נשמע כמו משימה בלתי אפשרית ובעיקר לא הגיונית, השורות הבאות נכתבו במיוחד עבורכם שכן הליך פשיטת הרגל לא אמור למנוע מכם לעבוד, להתפרנס, לצמצם את חובותיכם ולצאת לדרך חדשה בחיים.

על הליך פשיטת הרגל, מטרתו ושלביו השונים

מצב של פשיטת רגל הינה מצב בו החייב אינו מסוגלת לפרוע את חובותיו לנושים וככל שעומד במספר תנאים המפורטים בהרחבה בפקודת פשיטת הרגל, הרי שבאפשרותו להגיש לבית המשפט בקשה לפשיטת רגל. במידה ובית המשפט מאשר זאת ניתן צו כינוס, ממונה מנהל וכלל נכסיו של החייב עוברים לניהולו של המפרק או המנהל המיוחד. מטרת הליך פשיטת הרגל הינה לפרוע חלק מסוים מחובותיו של החייב ולגבי היתר מקבל החייב צו הפטר הפוטר אותו מתשלום היתרה.

הליך פשיטת הרגל מורכב ממספר שלבים, כך שמשלב לשלב מוטלות על החייב סנקציות שונות. כך למשל, אין באפשרות החייב להיות בעלים של חברה או להחזיק במניות כך שעבור רבים מדובר בגדר דין מוות תעסוקתי ולכן רבים נמנעים מניהול עסק במקביל להליך פשיטת הרגל.

 

שיקום כלכלי בעזרתו של עו"ד מיומן

בעזרת עורך דין מיומן בתחום הרי תוך הוכחה כי החייב פועל בתום לב ומתוך רצון אמיתי לשקם את חייו מהבחינה הכלכלית, בית המשפט רשאי לאשר לפושט הרגל לנהל את עסקו או לפתוח עסק חדש. בדרך זו החייב יכול לייצר הכנסה נוספת שחלקה ישמש לפירעון חובותיו ולמעשה המדובר במצב בו החייב מיטיב עם עצמו ועם הליך פשיטת הרגל וגם עם נושיו. שכן החייב יכול לסיים את ההליך במהירות רבה יותר והנושים יזכו בסכום גבוה יותר.

ניהול עסק במקביל להליך פשיטת הרגל תוך הגדלת כושר ההשתכרות מהווה סיטואציה בו שני הצדדים מרוויחים ולכן ככל שחוות הדעת באשר לחייב תהיה חיובית הרי שבית המשפט יטה לאשר לו לנהל עסק או לפתוח עסק חדש ולהגדיל את כושר ההשתכרות שלו.

עורכת הדין דנה פלד, בעלת ניסיון עשיר בהליכי פשיטת רגל מעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי מקיף וליווי אישי תוך שאיפה לתוצאות הטובות ביותר. כך שבעזרתה של עורכת דין מיומנת תוכלו לקבל היתר מבית המשפט לנהל עסק.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל