מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

חשיבות ייצוג משפטי בהליך פשיטת רגל

אם הגעתם לנקודה שבה יש לכם מאבקים פיננסיים רבים שגורמים לכם לסבל, מתח, ואי ודאות כלכלית, אתם צריכים לקחת זמן לשקול את כל האפשרויות שלכם. אפשרות אחת היא לפנות לאינטרנט כדי לקבל תשובות על מה שאתם צריכים לעשות כדי להפוך את המצב שלכם לטוב יותר. אפשרות נוספת היא לפנות לגורם מוסמך בתחום של פשיטת רגל.

ייתכן שאתם מחפשים מידע על התהליך עצמו. אולי אתם חושבים שזה נראה קל ותוכלו לטפל בהגשת בקשה לפשיטת רגל ללא סיוע של עורך דין מנוסה פשיטת רגל.

לצערנו, המצב אינו כל כך פשוט. במדינת ישראל אנשים רבים שניסו להגיש בקשה לפשיטת רגל באופן עצמאי נתקלים בהרבה בעיות לאורך הדרך. הליך פשיטת רגל הנו הליך מורכב ומסובך. מי שאין לו הרבה ידע וניסיון בתחום יכולה להסתבך בקלות וכך לחרוץ את הגורל שלו/שלה. במאמר זה נדגיש עד כמה חשוב להתייעץ עם עורך דין מומחה ולשכור את שירותיו על מנת להגיש בקשה לפשיטת רגל.

אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למצבכם

זוהי הסיבה העיקרית מדוע אתם צריכים לשכור עורך דין פשיטת רגל. ביצוע שגיאה במילוי הטפסים יכולה להפחית באופן משמעותי את הצלחתכם בהליך. לאחר שהתחלתם את התהליך, ייתכן שלא תוכלו לבצע שינויים שיסייעו לכם להגן על עצמכם בצורה הטובה ביותר. ההמלצה היא לא לעשות כל פעולה בטרם התייעצתם עם עורך דין מומה לפשיטות רגל. עורך דין אשר עיקר עיסוקו הוא פשיטת רגל ילוו אתכם מתחילת הדרך וייסע לכם להבין את תהליך פשיטת רגל ואיך לצאת בצורה הטובה ביותר מהסיטואציה שאתם נמצאים בה.

לייעוץ עם עו"ד דנה פלד: 050-5732660

חוסר ידע בחוקי ההליך

החוקים של פשיטת רגל התפתחו במהלך השנים. הם מורכבים ומסובכים מאוד, ומי שלא מכיר את החוקים, יכול בקלות להסתבך ולגרום לעצמו ליותר נזק. עורך דין פשיטת רגל יוכל להסביר על כל האפשרויות עבורכם וגם יסביר על ההשפעה שיהיו עבור כל אפשרות במצב הספציפי שלכם. תוכלו לשאול שאלות על התהליך, ולקבל הבנה שתסייע לכם להשיג עתיד פיננסי מבטיח יותר.

אתם תצטרכו לחיות עם התוצאות

הבחירות שתבצעו בשלב זה תהיה השפעה על המשך החיים שלכם. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב קשה יותר ממה שאתם נמצאים בו כיום, כדאי לפנות לעורך דין פשיטת רגל בהקדם. עם אינכם בקיאים בכל החוקים, ואתם לא יודעים איך למלא את כל המסמכים הדרושים כראוי, פנייה לעורך דין פשיטת רגל היא האופציה הכי טובה עבורכם.

 

לייעוץ עם עו"ד דנה פלד: 050-5732660

 

 קישורים שימושיים:

דברים לשקול לפני הכרזה על פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל

השלבים בהליך פשיטת רגל

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל