מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

כך תבחרו את עורך הדין הנכון לתיק פשיטת הרגל שלכם​

לאחרונה, חלה עלייה גדולה במספר עורכי הדין החדשים שנכנסו לתחום פשיטת הרגל שלעתים גובים מחירים נמוכים.

במקביל, במשרדי נרשמה עלייה במספר הלקוחות אשר היו מיוצגים על ידי עורכי דין אחרים, אשר אינם מרוצים מאופן הטיפול, וכעת מבקשים סיוע לתיקון מחדלים או בעיות שנגרמו על ידי עורך דין חסר הניסיון.

בדקו את מספר שנות הניסיון של עורך הדין

כמו שלא הייתם בוחרים את הרופא או המנתח שלכם על בסיס העמלות הזולות ביותר, כך יש לנהוג גם כשמדובר על עורך דין פשיטת רגל. במיוחד שזה מגיע לאדם שאחראי לעזור לכם להתמודד עם החובות שלכם.

יש צורך בעורך דין מקצועי, מנוסה, אשר בקיא בתחום ומסוגל להעריך את האפשרויות שלכם, לצפות לבעיות פוטנציאליות לפני שהן קורות, לציית לכל הכללים והתקנות, ולנווט את המקרה שלכם בצורה מוצלחת, אשר יוביל אתכם למתן צו הפטר בדרך המהירה, היעילה והטובה ביותר.

עורכי דין רבים מפרסמים את עצמם כמומחים לפשיטת רגל. אבל רק עורכי דין אשר מנוסים, מכירים היטב את הפרקטיקה המשפטית, ובעלי שנות ניסיון, הם אשר יכולים לטעון זאת.

מה ההבדל בין עורך דין פשיטת רגל אחד לאחר?

ישנם הרבה עורכי דין שם בחוץ. רבים מהם טובים, חלקם פחות. עורך דין פשיטת רגל טוב הוא אחד שיודע להתכונן למצבים בלתי צפויים וידע לטפל בהם בשעת הצורך. עורך דין אשר מתמחה בתחום פשיטת רגל איכותי ידע את כל הניואנסים בפקודת פשיטת רגל וידע להשתמש במערכת בצורה אתית לטובת המקרה שלכם.

מה לחפש בעת בחירת עו"ד פשיטת רגל?

  • ודא שאתם מקבלים הסכם כתוב המסביר את השירותים שאתם תקבלו.
  • ודא שעורך הדין שלך מורשה.
  • ודא שהוא או היא יש ניסיון עשיר בתיקי פשיטות רגל והם שומרים על קשר עם נושאים שוטפים, שינויים בפקודה וניואנסים חשובים בתחום של פשיטת רגל.

פשיטת רגל היא החלטה חשובה מאוד. זה בעצם הצעד הראשון לקראת העתיד הפיננסי שלכם. לכן זה קריטי לשכור עורך. דין איכותי ובעל ניסיון רב בתיקי פשיטות רגל לטיפול במקרה שלכם. האם הייתם מוכנים לשים את עתיד הפיננסי שלכם בידיו של עו"ד לא מיומן ולא מקצועי? הגיע הזמן לעשות את הדברים בצורה הנכונה. וזה לא הזמן להיות קמצנים.

חשוב לשכור את עורך הדין המוסמך ביותר והאיכותי ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם ולקחת את הצעד הראשון לקראת התחלה פיננסית חדשה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל