מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מה לעשות כאשר אתם לא מרוצים מעורך דין פשיטת הרגל שלכם​?

פשיטת רגל וקשיים כלכליים מעוררים תגובות רגשיות חזקות אצל לקוחות ולכן אף אצל הנושים שלהם. עורכי דין לפשיטות רגל יודעים את זה. עורכי דין לפשיטות רגל מצטרפים אף הם לקשיים היומיומיים של הלקוחות שלהם, הם מקשיבים לפחדים, החששות, והכעסים של אותם לקוחות והם מנסים להתמודד עם הרגשות של תבוסה וכישלון שלהם.

כדי לעזור לאותם לקוחות הנמצאים במצב אקוטי מבחינה כלכלית, עורכי דין לפשיטות רגל עונים על כל השאלות, לפעמים שוב ושוב, כי הם יודעים כי ההתייעצות הראשונית האורכת שעה אחת בלבד אינה מספיקה כדי לאפשר ללקוח לספוג את כל מה שהיא או הוא צריכים לדעת כדי לקבל את ההחלטות החשובות ברגעים המכריעים.

הרבה לקוחות רוצים תשובות, והם רוצים אותם מהר, ולמרבה הצער, לפעמים עורך הדין או הצוות שלו/ה לא יתנו את המענה המהיר שאותו לקוח דורש ולפעמים המידע לא מועבר בזמן הנכון, דבר שיכול לגרוע בהרבה מקרים של פשיטת רגל.

חייבים לזכור שעורכי דין הם גם בני אדם, ולפעמים הם פשוט לא רוצים להעביר חדשות רעות או שהם לא מצליחים לעשות זאת בזמן.

אז, מה אתם צריכים לעשות כאשר יש לכם חששות לגבי הטיפול של עורך הדין שלכם? הנה כמה רעיונות לשקול:

1) בראש ובראשונה, אתם צריכים לפחות לנסות לדבר עם עורך הדין שלכם לגבי החששות שלכם. בהרבה מקרים, עורך הדין פשוט לא הבין כי התנהגותו/ה גורם לכם לדאגה. חשוב לעשות שיחה עם עורך הדין שלכם ולהביע את החששות שלכם מפניו/ה.

2) כאשר אתם מדברים עם עורך הדין שלכם, עליכם להיות סבלנים. אל תצפו לקבל תשובות תוך 5 דקות, אבל זה בהחלט הגיוני לצפות לקבל טלפון או הודעה חזרה באותו יום, או מוקדם בבוקר למחרת. במקרים של פשיטת רגל, זמן הוא נושא קריטי, עם זאת, עליכם להיות סבלנים.

3) אם אתם מתמידים לדחות את הפגישות שלכם עם עורך הדין שלכם, תעשו כל מאמץ ליצור קשר טלפוני ולדרוש מענה לשאלות שלכם. תפקידו של עורך הדין שלכם הוא לספק לכם מענה ותשובה לשאלות שלכם. נסו להיות ספציפיים ככל האפשר, הדבר ימקד אתכם ואת העורך דין שלכם והם יתנו לכם את התשובות הספציפיות לשאלות שלכם.

4) אם אתם עומדים בפני המועד האחרון שלכם ואתם רואים שאתם לא מקבלים את הטיפול הראוי, יהיה זה הגיוני לפנות לעורך דין פשיטת רגל אחר שיטפל בתיק שלכם. זה עשוי להיות הסיכוי הטוב ביותר לפתור את הבעיה שאתם נמצאים בו.

זקוקים לעזרה? צריכים סיוע משפטי? 

לייעוץ עם עורך דין פשיטת רגל מנוסה –

עו"ד דנה פלד: 050-573-2660

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל