מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

משרד עו"ד פשיטת רגל

עו"ד פשיטת רגל, הוא עורך דין אשר עוסק בתחום  פשיטת רגל מתחיל את ההליך בהגשת בקשה  מטעם החייב להכרזה עליו כפושט רגל. זאת בעקבות העובדה כי החייב לא יכול לשלם את החובות שנצטברו לו. המטרה היא כי לאחר שלב מתן צו כינוס נכסים כנגד החייב, הוא יוכרז כפושט רגל ושארית חובותיו יבוטלו על מנת לאפשר לו לפתוח בדף חדש. דנה פלד, עורכת דין המתמחה מעל 10 שנים בתחום פשיטת הרגל, תעזור לייצג אתכם בעת הצורך ותפעל ללא הרף במציאת פתרון משפטי המתאים ביותר לצרכים שלכם.

עו"ד פשיטת רגל – 4 צעדים בדרך לדף חדש

אמנם אף אחד מאתנו לא יכול לדמיין מראש שהוא עלול להיקלע למצב שכזה. אך חשוב להיות מודעים למצב ולדעת לא להזניח אותו. הרגע שאנו נשארים שאננים, החובות ממשיכים להצטבר ובלי שנשים לב, אנו עלולים לפתע לגלות כי יש לנו תיקים בהוצאה לפעול, משכורת וחשבון בנק מעוקלים וזו רק ההתחלה. זה הרגע לפעול בצורה הנכונה ולפנות אל עו"ד פשיטת רגל אשר יוכל לעזור לכם. התהליך שתעברו איתו יכלול 4 שלבים.

  • הגשה של בקשה מפורטת לפשיטת רגל
  • צו כינוס – החלטה של בית המשפט כמה תשלמו בחודש לנושים.
  • ההכרזה על מגיש הבקשה כפושט רגל.
  • צו הפטר– מחיקת כל חובות.

חשוב לפעול בזמן

אין ספק שהאפשרות האידאלית הייתה לא להיכנס לחובות מלכתחילה, אך במידה וכבר נקלעתם לסיטואציה הלא נעימה הזו, הרי שאין תחליף לעורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום של פשיטת רגל. לדעת לצאת ממצבים קיצוניים זו הדרך היחידה שלכם להצליח לחזור לחיים רגילים השטים על מי מנוחות ללא נושים אשר רודפים אחריכם ואחרי תשלומים אשר אתם לא יכולים להרשות לעצמכם. עורכת הדין דנה פלד תשמח לעמוד לצדכם בשעה קשה זו ולהעניק לכם מניסיונה העשיר על מנת לעזור לכם לחזור לשגרה. עו"ד דנה פלד מעניקה שירות וליווי בכל הליך פשיטת הרגל את לקוחותיה בצורה מקצועית ומעניקה יחס אישי לכל לקוח.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל