מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עורך דין מומחה לפשיטת רגל

עורך דין מומחה לפשיטת רגל עומד לשירותכם בין אם נקלעתם לחובות או פתחתם עסק שלא צלח. הרי שלכל אחד מגיע לפתוח דף חדש. משרדה של עו"ד דנה פלד יכול להיות חבל ההצלה שלכם מהתסבוכת אליה נקלעתם. עו"ד פלד בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום פשיטת הרגל ותשמח לעמוד לשירותכם על מנת להביא למחיקת חובות בזמן המהיר והיעיל ביותר בהתאם לרפורמה החדשה.

עורך דין מומחה לפשיטת רגל – שלבי העבודה

הליך של פשיטת רגל נועד לאפשר לאדם או חברה אשר לא מסוגלים לשלם את חובותיהם, להתחיל מחדש את חייהם ללא חובות או נושים אשר רודפים אחריהם. בטרם פתיחת ההליך יש צורך לבחון כל מקרה לגופו ולגלות את נסיבות צבירת החובות על מנת לוודא כי התיק הספציפי אכן מתאים להליך פשיטת רגל. השלבים בהליך עצמו כוללים:

  • בקשה לפשיטת רגל- מוגשת לרוב על ידי עורך דין מומחה לפשיטת רגל כיוון שהחייב חפץ בהפטרת החובות שלו.
  • צו כינוס- הצו מעכב את כל התהליכים המשפטיים והמבצעיים העומדים כנגד החייב. ישנן מספר מגבלות על החייב בשלב זה ועליו לדווח אודות הכנסות והוצאות באופן שוטף ולשלם את התשלום החודשי הקבוע.
  • הכרזה כפושט רגל- בשלב זה נושים יכולים להגיש תביעת חוב למנהל מיוחד כנגד החייב. מתחיל הליך של כינוס נכסים, איסוף נכסיו של החייב וחלוקתם לנושים.
  • צו הפטר- הצו פוטר את החייב משארית חובותיו ומאפשר לו דף חלק להתחלה חדשה.

איש מקצוע לרגעים הקשים

אין ספק, להיקלע למצב שמוביל אתכם לפשיטת רגל זו סיטואציה לא נעימה בלשון המעטה. על כן חשוב כי עורך הדין עמו אתם עובדים יהיה בעל הרגישות המספקת כדי להתייחס אליכם בכבוד והנחישות המספקת כדי להוציא אתכם מן התסבוכת אליה נקלעתם. עורכת דין דנה פלד תלווה אתכם בכל ההליכים המשפטיים הקשורים לפשיטת רגל.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל