מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

5 שיטות שיעזרו לכם להחזיר בחזרה את העצמאות הפיננסית שלכם​ לאחר פשיטת רגל

יש מיתוס גדול לגבי פשיטת רגל שזה קורה רק לאנשים שבאמת מגיע להם, ואם אתם מכריזים על פשיטת רגל, זה אומר שאתם נוראים עם כסף. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת!

פשיטת רגל: מיתוס מול מְצִיאוּת

האמת על פשיטת רגל היא שזה יכול לקרות לכל אחד כמעט ובכל עת ויש מגוון רב של סיבות מדוע זה יכול לקרות. זה יכול לקרות לכם לא משנה איפה אתם גרים או אפילו כמה כסף אתם מרווחים.

דו"ח שנערך לאחרונה הראה שחוב אישי הוא אפילו לא הסיבה העיקרית למצב של פשיטת רגל אצל הרבה אנשים. עניינים רפואיים משחקים תפקיד גדול בזה. הדו"ח, שפורסם ב -2013, אומר שכמעט עשרים אחוז מהאוכלוסייה הבוגרת נאבקת בחובות הקשורים לעניינים רפואיים.

גם אם החוב האישי שלכם הוא הסיבה שאתם שוקלים להכריז על פשיטת רגל, זכרו: מה שחשוב הוא מה שאתם עושים עם הסיטואציה מבחינה משפטית ואיך אתם מתחילים לשקם את החיים שלכם בחזרה.

במהלך 12 החודשים שהסתיימו ב -30 ביוני 2016, יותר מחצי מיליון איש הגישו בקשה לפשיטת רגל.

5 שיטות שיעזרו לכם להחזיר בחזרה את העצמאות הפיננסית שלכם

אשראי לאחר פשיטת רגל יהיה קשה להשיג. למרות הקשיים, יש כמה דברים פשוטים שאתם יכול לעשות כדי להתחיל מחדש את החיים הפיננסיים שלכם. ללא קשר למצב שלכם, המטרה שלכם לאחר הגשת פשיטת רגל צריך להיות ליישר את העניינים הפיננסים שלכם. אז איך תעשו את זה אתם שואלים, הנה 5 שיטות שיעזרו לכם להחזיר בחזרה את העצמאות הפיננסית שלכם:

  1. בהתאם למחויבותכם בהליך, בדקו את ההכנסות וההוצאות כדי לקבל מושג כמה אתם מבלים, לאן ואיפה הכסף שלכם הולך. תיצרו לעצמכם כמובן תקציב מציאותי של כדי לקבוע גבולות על ההוצאות שלכם.
  2. למדו לאהוב מזומנים. זהו אחד היתרונות של פשיטת רגל: אנשים רבים שעברו את זה יכולים להעיד שזה לא דבר רע. התוצאה: כאשר אתם משלמים במזומן, אתם קונים רק מה שאתם צריכים.
  3. לשלם את כל החשבונות שלכם בזמן. אפילו החשבונות הקטנים.
  4. מעקב על הוצאות בני הבית.
  5. לדחות רכישות לא רלוונטיות, אלא רק מה שצריך ולנסות להחיל לחסוך כמה שיותר כסף.

 

זקוקים לעזרה? צריכים סיוע משפטי? 

לייעוץ עם עורך דין פשיטת רגל מנוסה –

עו"ד דנה פלד: 050-573-2660

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל