4 סיבות על איך עורך דין יסייע לכם להתמודד עם החובות שלכם

תוכן העמוד:

אם נקלעתם לחובות ואתם לא יודעים איך להתמודד עם המצב הכלכלי החדש, עורך דין מיומן בפשיטת רגל יכול להציע לכם עזרה וייעוץ חיוני.

אלו הן ארבע מהסיבות מדוע בחירת עורך דין פשיטת רגל תסייע לכם בקביעת האסטרטגיה הטובה ביותר להתמודד עם החוב שלכם:

1. ניסוח מסמכים והתמודדות עם פקודת פשיטת הרגל וחוקים אחרים

פקודת פשיטת הרגל חולשת על חוקים ותקנות נוספות במגוון תחומים: דיני עבודה, משפחה, נדל"ן, וחוקים נוספים אחרים לפיכך, יהיה לאדם מן היישוב קושי התמודדות עם מספר גדול של חוקים ומי גובר על מי. על כן, יש להיוועץ עם עורך דין מומחה בתחום אשר ידע לנווט אתכם נכונה.

הליך הגשת הבקשה מסובך ומלא בטפסים, תצהירים ומסכים נוספים התומכים בבקשה. יש לנסח את הבקשה בצורה נכונה ולהגישה באופן מלא. שאם לא כן, הדבר עשוי להשפיע על שארית החיים שלכם ומצבכם הכלכלי.

2. הגשת הבקשה לצו כינוס

למרות שבאופן תאורטי אתם רשאים למלא את המסמכים האישיים שלכם בעצמכם, אנשים רבים שאינם מכירים ולא מבינים בתהליך פשיטת רגל ואין להם את הידע והיכולת להגיש את הבקשה לצו כינוס כראוי ולספק את המידע הדרוש, פונים לעורך דין פשיטת רגל שיסייע להם במילוי המסמכים שלהם.

אם בכל זאת אתם מחליטים לעבור את התהליך ללא סיוע משפטי, עליכם להיות מסוגלים לארגן את כל המסמכים והניירת שלכם ולהציג אותם לבית המשפט. עורך דין פשיטת רגל יכול להיות מקור שימושי שידע בדיוק אילו נתונים צריך בית המשפט. בין הדברים הגרועים ביותר שאתם יכול לעשות הוא להגיש מסמכים שאינם ממולאים כראוי, הדבר יכול לסבך אתכם ולגרום לבטל לכם את ההליך.

3. ייצוג רשמי בבית המשפט

חשוב מאוד לשקול אם אתם יכולים להיות מסוגלים לייצג את עצמכם כראוי בבית המשפט או האם כדאי לפנות לעורך דין שידע להתמודד עם האתיקה, הליטיגציה וכללי בית המשפט.

עורך דין פשיטת רגל מנוסה ידע לנהל את ההליכים הרשמיים בבית המשפט ללא מאמץ.

4. התמודדות מול הנושים

הנושים שלכם צריכים להפסיק להטריד אתכם ברגע ששכרתם עורך דין פשיטת רגל. עורך דין פשיטת רגל ידע איך להתמודד עם הנושים שלכם ולגרום להם להפסיק להטריד אתכם. אם נושה מטריד אתכם שהתחלתם בתהליך פשיטת רגל, הם בעצם מפרים את עיכוב ההליכים שמגן עליכם בהתאם לפקודה. שכירת עורך דין פשיטת רגל יכול לוודא שאתם כבר לא תוטרדו מהנושים שלכם.

חווית של פשיטת רגל יכולה להיות מתסכלת, אבל בעזרת סיוע של עורך דין מיומן, אתם צריכים להיות מסוגלים לפתור את הבעיות הפיננסיות שלכם במהירות, ביעילות וללא דאגות מיותרות.

זקוקים לעזרה? צריכים סיוע משפטי? 

לייעוץ עם עורך דין פשיטת רגל מנוסה –

עו"ד דנה פלד: 050-573-2660

 

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עורך דין חובות

עורך דין חובות הוא הקלף הטוב ביותר שלכם במידה ונתקלתם בסיטואציה של חובות כלכליים אשר אתם לא יכולים לשלם. הסדר חובות זהו תהליך משפטי שיכול

קרא עוד »
עורך דין חובות לבנקים

גם אתם, הקוראים שורות אלו, כנראה חבים בחובות לבנקים השונים, זאת  עקב הסתבכות כלכלית או החלטה שגויה שהובילה אתכם לסיטואציה בה לא הייתה לכם ברירה

קרא עוד »
מחיקת חובות

משרד עו"ד דנה פלד מתמחה בתחום פשיטת הרגל ומחיקת חובות. משרדינו מספק ידע, אמינות ומקצוענות חסרת פשרות בכל הנוגע להליך פשיטת רגל אשר בסופו יינתן צו

קרא עוד »
עורך דין מחיקת חובות

היכולת של עורך דין מחיקת חובות להגן עלינו במצב כלכלי קשה מספקת טיפה של נחמה בים של אי וודאות. מצב כלכלי קיצוני קשה שיכול להוביל

קרא עוד »
פתיחה
1
שלום וברכה
שלום,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button