מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

אודות המשרד

עו"ד דנה פלד בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון במנהל עסקים B.A, במרכז הבינתחומי בהרצליה.

עו"ד דנה פלד שימשה כבא כוח מנהל מיוחד\נאמן מטעם כונס הנכסים הרשמי ובתי המשפט המחוזיים לאלפי תיקי פשיטות רגל.

בתפקידה כבאת כוח המנהל המיוחד\הנאמן, פעלה עו"ד פלד בשם ומטעם הכונס הרשמי, וביצעה את הסמכויות המסורות לכונס הרשמי בהליך פשיטת הרגל. כמו כן במהלך תפקידה התמקצעה בתחום של חברות בפירוק הכולל עריכת הסכמים, ניהול ומימוש נכסים, הסדרי נושים.

כיום, עו"ד פלד מייצגת חייבים ועוסקת בליווי חייבים בבתי המשפט החל מעריכת הבקשה לצו כינוס נכסים עד למתן צו הפטר:

 • הכנת בקשה לפשיטת רגל.
 • פתיחת תיק בכונס הנכסים הרשמי.
 • עיכוב מהיר של כל הליכי הוצאה לפועל .
 • הגשת בקשה והצעה להסדר נושים לרבות ליווי צמוד וייצוג בבתי המשפט.
 • הגנה מול נושים .
 • הגשת בקשה להפטר.

 

עו"ד דנה פלד עוסקת בתחום של פירוקי חברות באופן מקצועי, אמין ובעל ניסיון של כמעט של עשור.

עו"ד דנה פלד שימשה כב"כ נאמן של פירוק\מפרקת של עשרות חברות, מינוי שהתבצע ע"י בתי המשפט המחוזיים וכונס הנכסים הרשמי.

בנוסף, עו"ד דנה פלד ביצעה מאות פירוקים מרצון של חברות בהליך חיצוני ללא בית משפט, כך שיש לה את הניסיון, המקצוענות והמומחיות בעניין.

 

עורך דין פשיטת רגל דנה פלד מלווה את החייבים בכל ההליך המשפטי החל מהגשת הבקשה לצו כינוס, ועד לקבלת צו הפטר ומחיקת כל החובות, דבר המאפשר פתיחת דף חדש בחיים. כמו כן, במהלך תפקידה התמקצעה בתחום של חברות בפירוק הכולל עריכת הסכמים, ניהול ומימוש נכסים, הסדרי נושים.

עורך דין פשיטת רגל – עו"ד דנה פלד בעלת תואר ראשון במשפטים LL.B ותואר ראשון במנהל עסקים B.A, במרכז הבינתחומי בהרצליה. עו"ד דנה פלד הינה עורכת דין מוסמכת ע"י לשכת עורכי הדין המתמחה בתחום פשיטת רגל וחדלות פרעון. עו"ד דנה פלד בעלת ניסיון רב בייצוג חייבים בהליכים המשפטיים מרגע הגשת הבקשה, מתן צו הכינוס, עיכוב הליכים מהיר ועד למתן צו הפטר ומחיקת חובות. עו"ד דנה פלד מייצגת חייבים בהליכי פשיטת רגל ומביאה למחיקת חובות בזמן המהיר והיעיל ביותר, זאת בהתאם לרפורמה החדשה. עורכת הדין דנה פלד חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2009, בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום פשיטת רגל.

לעו"ד דנה פלד קיים יתרון אדיר על פני עורכי דין אחרים לאור היכרותה את מערכת בתי המשפט וכונס הנכסים הרשמי.

10 סיבות מדוע לבחור בעורכת דין דנה פלד בתחום פשיטת רגל:

 • עו"ד דנה פלד שמשה כמנהלת מיוחדת, קרי ייצגה את "המדינה" כנגד חייבים, כך שיש לה יתרון אדיר על פני עורכי דין אחרים.
 • עו"ד דנה פלד בעלת היכרות עם פרקליטי כונס הנכסים הרשמי ועם מנהלים מיוחדים ונאמנים, הואיל ומונתה כאמור למנהלת מיוחדת בעבר, וכעת מייצגת חייבים.
 • עו"ד דנה פלד מעניקה שירות וליווי בכל הליך פשיטת הרגל את לקוחותיה בצורה מקצועית ומעניקה יחס אישי כל לקוח.
 • עו"ד דנה פלד שומרת על קשר ישיר עם לקוחותיה ונותנת מענה מהיר וזמין.
 • עו"ד דנה פלד הצלחות רבות בהגשת בקשות לפשיטת רגל ובהמתן צווי הפטר.
 • עו"ד דנה פלד מתאימה את הפתרון הנכון והיעיל לכל לקוח בהתאם למקרה.
 • עו"ד דנה פלד דואגת לעיכוב הליכים מהיר מיד עם הגשת הבקשה לצו הכינוס.
 • עו"ד דנה פלד אמינה ודוגלת בסודיות מוחלטת של לקוחותיה.
 • עו"ד דנה פלד מעניקה שירות משפטי מהמעלה הראשונה ומבינה את העובר על לקוחותיה משך הליך פשיטת הרגל ודואגת למציאת פתרונות הולמים.

 

עורך דין פשיטת רגל - דנה פלד

לייעוץ ראשוני מקצועי עם עו"ד דנה פלד, השאירו פרטים:

היתרונות שלנו

משרד עורכי דין דנה פלד מספק שירות משפטי מהמעלה הראשונה ודואגים למציאת פתרונות הולמים לכל לקוח.

המשרד שם את הלקוחות במקום הראשון ומעניק שירות וליווי אישי לכל לקוח בהתאמה בצורה מקצועית ואמינה.

שימשה בעבר כמנהלת מיוחדת/נאמנת מטעם הכנ"ר
בעלת ניסיון של יותר מעשור
מעניקה קשר ישיר

מקצועיות ויסודיות

עורך דין מקצועי לפשיטת רגל יכול לעזור לכם לצאת מהסיטואציה הלא פשוטה שמצאתם את עצמכם בה, כך שתוכלו לחזור לשגרה במהרה. משרדה של עורכת הדין דנה פלד מהווה את הכתובת הנכונה עבור כל חברה או אדם אשר מעוניינים תהליך של פשיטת רגל ולא מוכנים להתפשר על הייצוג הטוב ביותר.

שירות וליווי אישי

הליכי פשיטת רגל דורשים מיומנות מקצועית, שליטה בסעיפי החוק כמו גם ניסיון ויצירתיות. עורכת הדין דנה פלד, מומחית בהליכי פשיטת רגל מעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי מקיף, ליווי אישי וייצוג משפטי.

עורך דין פשיטת רגל דנה פלד

עו"ד דנה פלד שימשה כבא כוח מנהל מיוחד\נאמן מטעם כונס הנכסים הרשמי ובתי המשפט המחוזיים לאלפי תיקי פשיטות רגל. בתפקידה כבאת כוח המנהל המיוחד\הנאמן, פעלה עו"ד פלד בשם ומטעם הכונס הרשמי, וביצעה את הסמכויות המסורות לכונס הרשמי בהליך פשיטת הרגל. כמו כן, במהלך תפקידה התמקצעה בתחום של חברות בפירוק הכולל עריכת הסכמים, ניהול ומימוש נכסים, הסדרי נושים.

הליך שיכול לשנות את חייכם

כל אחד עלול להגיע למצב של פשיטת רגל, אך חשוב לזכור כי זה אינו מצב שקובע לנצח את הדרך בה תמשיכו את חייכם. זהו רק מצב זמני כאשר בעת הגעה לפתרון על ידי עורך דין מקצועי תוכלו לצאת מהתסבוכת הכלכלית הזו. דנה פלד, עורכת דין מקצועית אשר עוסקת בתחום מזה שנים רבות תשמח להעניק לכם משירותיה על מנת להסביר את התהליך באופן מסודר, כך שהמשך התהליך יעבור בצורה חלקה כשבסופו אתם תוכלו לקבל את חייכם והעצמאות הכלכלית שלכם חזרה.

לשים סוף לעיקולים

לעיתים החיים מובילים אותנו לפינות שקשה לצאת מהם בכוחות עצמנו. אצל עו"ד דנה פלד, עורכת דין מוסמכת ע"י לשכת עורכי הדין המתמחה בתחום פשיטת רגל וחדלות פרעון, תוכלו למצוא אוזן קשבת שמוכנה לפעול עבורכם בכל היבט משפטי. לכל שאלה אשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ לגבי הצעדים הבאים שעליכם לנקוט.

עניין למקצוענים בלבד

עולם פירוק החברות הוא יקום עסקי ומשפטי מורכב מאוד. כאן ישנו צורך בהתנהלות מושכלת ומדויקת אשר שמה לב לכל פרט ופרט על מנת להיות מסוגלת לעמוד בכל דיני התאגידים והחברות. העבודה, אם כך, נועדה רק למשרד עורכי דין אשר הינו בעל ניסיון בתחום הספציפי הזה. בעוד שבכל שנה מוגשות אלפי בקשות לפירוק חברות בישראל, אתם כנראה תזדקקו לשירותיה של עורכת הדין דנה פלד, אשר ביצעה מאות פירוקי חברות מרצון או מצו בית משפט, כך שיש לה את הניסיון והמומחיות הדרושה על מנת לעבור את התהליך בהצלחה.
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל