תביעת חוב בפשיטת רגל

תוכן העמוד:

תביעת חוב בפשיטת רגל מוגשת ישירות למנהל המיוחד על ידי הנושים או עורך דין המייצג אותם. זאת במטרה לנסות ולקבל תשלום על החוב שהצטבר אצל פושט הרגל. עורכת הדין דנה פלד בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחום פשיטת הרגל, ותעמוד לרשותכם בהגשת תביעת חוב בפשיטת רגל.

איך מגישים תביעת חוב בפשיטת רגל?

את תביעת החוב על עורך הדין להגיש תצהיר של הנושה וכל האסמכתאות הנדרשות על מנת לבסס את החוב. במהלך כל ההליך חשוב למסור מידע אמיתי ומלא בלבד, הפרה של תנאי זה עלולה להוות עבירה פלילית שדינה עונש מאסר.

מועד הגשת התביעה הינו שישה חודשים מיום מתן צו הכינוס מכונס הנכסים לצד החייב. כל תביעה אשר תוגש באיחור תידחה על הסף, על כן חשוב לעקוב אחר השלבים של הליך פשיטת הרגל על מנת לא לפספס את חלון ההזדמנויות. נושים אשר לא יגידו תביעת חוב לחלום הזמנים של חצי שנה, נחשבים כמוותרים על החוב של החייב להם.

זוהי למעשה ההזדמנות שלכם לנסות ולקבל את הכסף שמגיע לכם בגיבוי מלא של בית המשפט, במידה ויחליט לקבל את התביעה שלכם. לאחר כ-90 יום תוכלו לגלות האם התביעה אושרה במלואה, בחלקה, נדחתה או האם ישנה דרישה לראיות נוספות.

הגשת תביעת חוב בפשיטת רגל

פשיטת רגל הינה תהליך שלא נעים לאף אחד מהצדדים המעורבים בעניין. החייב מצידו נמצא בחובות אשר אינו יכול לעמוד בתשלומים עליהם. והנושים מצד שני נמצאים במצב בו הם היו אמורים לקבל תשלום אך הכסף לא מגיע. לעיתים  בחובות גדולים הנושה עצמו יכול למצוא את עצמו בצרה כלכלית שיתכן ויתקשה לצאת ממנה בעצמו. בדיוק במצבים האלו עזרתה של דנה פלד, עורכת דין מנוסה ומקצועית, יכולה לבוא לטובתכם. הניסיון העשיר שלה בתחום משני צדדי המערכת יכול לעזור לה להבין אתכם ולקדם תהליכים שיעזרו לכם להשיג את כספכם חזרה.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
הליך פשיטת רגל

פשיטת רגל הינו הליך משפטי של אדם פרטי, אשר נמצא במצב כלכלי בו קיימים לו יותר התחייבויות מאשר נכסים ולפיכך אין לו יכולת לשלם את

קרא עוד »