6 סיבות למה כדאי להתייעץ עם עורך דין לפני הגשת בקשה לפשיטת רגל​

תוכן העמוד:

הגשת בקשה לפשיטת רגל הינה פעולה משפטית אשר מגלמת בתוכה השלכות רבות על חייכם. רוב האנשים אשר אינם עורכי דין אינם מתמצאים בחוקי פשיטת רגל ואינם יודעים את ההשלכות הכלכליות והרגשיות הנובעות ממעשה זה. לפיכך, חשוב להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום פשיטת רגל, אשר ינחה אתכם להליך הנכון ביותר עבורכם.

להן 6 סיבות להתייעצות לפני הגשת בקשה לפשיטת רגל:

1. הערכת המצב הפיננסי שלכם

עורך דין אשר מתמחה בתחום פשיטת רגל, תחילה יבחן את הנכסים הפיננסים שלכם באופן מקיף ויבדוק האם הגשת הבקשה לפשיטת רגל היא הפעולה המשפטית הנכונה עבורכם. הואיל וקיימים מקרים שבהם עדיף לפעול בצורות משפטיות אחרות. עורך דין מומחה בתחום יסייע לכם כיצד לצאת מהמצב הכלכלי אליו נקלעתם בצורה המיטבית ביותר ויסביר לכם את היתרונות והחסרונות בכל הליך משפטי שיבחר על מנת לקבל מקסימום זכויות במינימום הוצאות.

2. הדרכה מפני המבוך המשפטי המסובך

ניווט דרך המבוך המשפטי המסובך של פקודת פשיטת רגל, עשוי לסייע לכם לצאת מהמצב שנקלעתם אליו. עורך הדין אשר מומחה בתחום פשיטת רגל יסביר לכם את פקודת פשיטת הרגל וכל יתר החוקים אשר משפיעים על המקרה הספציפי שלכם. עורך דין פשיטת רגל גם ידריך אתכם בכל השלבים של תהליך הגשת התיק.

3. הבטחה כי הבקשה שלכם תוגש כהלכה

הגשת בקשה לפשיטת רגל כרוכה בכמות עצומה של ניירת. חשוב כי בבקשה הסופית קיים תיעוד של כל ההכנסות וההוצאות שלכם, נכסים, מצב משפחתי פרטים אישים וכו'. עורך דין מומחה ובעל ניסיון בתחום יבטיח כי כל המידע הדרוש יופיע בבקשה. מופיע במקום הנכון בעתירה שלכם. חשוב לדעת כי הונאה במסמכים, קרי השמטה של פרט\ידיעה\מסמך יכולה להיות מכרעת בתוצאה הסופית ולהעיב על תום הלב שלכם בהליך. לפיכך זה חשוב מאד לפנות לעורך דין לפשיטת רגל לטפל בכל הניירת שלכם בצורה מיטבית.

4. הגנה מפני נושים

לאחר ששכרת עו"ד מומחה לפשיטת רגל, יורדת הדאגה. עורך הדין מטפל בכל עניין הנושים, העיקולים, מנחה אתכם איך לנהוג. לאחר מתן צו הכינוס, ניתן צו עיכוב הליכים אשר מונע מהנושים את היכלות לנקוט בפעולות גביה כלשהם כנגדכם.

5. מציעים יעוץ

כאשר אתם שוכרים עו"ד מומחה אשר מכיר ובקיא בכל הליך הפש"ר, החוקים, הפרקטיקה והכללים המעורבים בעניין, הוא יסייע מכם למנוע בעיות עתידיות. הוא יסייע לכם לקבל החלטות חשובות ובכל שאלה בקשה תיתן לכם עצה ודרך נכונה לנקוט.

6. שקט נפשי

שקט נפשי הוא אחת הסיבות הטובות ביותר לשכור עורך דין לפני הליך פשיטת רגל. אתם לא יכולים לעשות את הכל בעצמכם. שכירת עורך דין יחסוך לכם כאבי ראש, כסף וזמן.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עיכוב יציאה מהארץ

מדובר בהגבלה אשר הזוכה נוקט כלפי חייבים בתיקי הוצאה לפועל. בקשה זו מוגשת ע"י הזוכה באמצעות "הטלת הגבלה" או באמצעות בקשה מפורטת. כך, הזוכה מבקש

קרא עוד »
פשיטת רגל לאדם פרטי

אנשים רבים מאמינים כי פשיטת רגל זהו תהליך שבלעדי לחברות ועסקים. אך האמת היא כי פשיטת רגל לאדם פרטי יכולה לקרוב בעקבות חובות כספיים מהם

קרא עוד »