מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עורך דין מחיקת חובות

היכולת של עורך דין מחיקת חובות להגן עלינו במצב כלכלי קשה מספקת טיפה של נחמה בים של אי וודאות. מצב כלכלי קיצוני קשה שיכול להוביל אותנו לפשיטת רגל הוא סיטואציה לא נעימה אשר משאירה אותנו במצב רווי דאגות וחששות. דנה פלד, עורכת דין בעלת ניסיון רב בתחום של פשיטת רגל, יכולה לבוא לעזרתנו ולספק את הייצוג המשפטי החל מהגשת הבקשה לצו כינוס, ועד לקבלת צו הפטר ומחיקת כל החובות.

עורך דין מחיקת חובות – כאן לשירותכם

צברתם חוב כספי גבוה? גילתם שהוטל עיקול על המשכורת או חשבון הבנק שלכם? זה הזמן המושלם לצאת מהשאננות ולמצוא את היציאה מהמצב הקשה הזה בצורת עורך שין מחיקת חובות. כך תוכלו בסופו של ההליך להתחיל מחדש עם דף חלק ונקי. אין ספק כי עזרה משפטית יכולה להביא לשיפור במצבכם הכלכלי כיוון שתפטור אתכם מהנושים אשר רודפים אחריכם.

לקראת סוף שנת 2013, הוכרז על רפורמה חדשה אשר מקצרת את ההליך למחיקת החובות. הצורך במחיקת חובות בתיקים של הוצעה לפועל עלה כיוון שחייבים רבים נתקלו בקשיים לשרוד כלכלית בשל גובה החוב וחוסר היכולת שלהם לפרוע אותו. כך אנשים רבים מצאו את עצמם ממשיכים לשלם את החובות בתוספת ריביות ללא היכולת לסגור את התיק. לאחר שהרפורמה הוכרזה, גם התהליך אשר בסופו החייב יכול לזכות במחיקת חובות יתקצר, זאת על מנת לאפשר לחייב מעט אוויר לנשימה ואת היכולת לחזור לחיים שגרתיים בסופו.

עורך דין מחיקת חובות בהוצאה לפועל

שירותיה של עורכת הדין דנה פלד מאפשרים ללקוחותיה לחזור לחיים רגילים ללא חובות, כך שההבראה הכלכלית שלכם יכולה להיות במרחק נגיעה. הדבר החשוב הוא ליצור קשר ולא להישאר במצב בו החובות רק צוברים ריביות. אמנם המצב קשה, כלכלית, נפשית וכמובן משפחתית, כן עו"ד פלד תשמח לעמוד לשירותכם תוך מתן שירות אדיב ומתחשב שיעזור לכם לצאת מהצרה אליה נקלעתם.

עורך דין מחיקת חובות דנה פלד

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל