עורך דין פשיטת רגל בנתניה

תוכן העמוד:

יותר ויותר ישראלים מוצאים את עצמם עומדים מול אתגרים כלכליים משמעותיים, אשר המונעים מהם ניהול של שגרת חיים שוטפת. בדיוק מסיבה זו עולה הצורך להסתייע בשירותיו של עורך דין מומלץ לפשיטת רגל בנתניה, על מנת לפתוח בתהליכים משפטיים אשר יאפשרו לכם להחזיר עטרה ליושנה, ולהביא לאיזון כלכלי חדש בחיים שלכם.

בין אם אתם בעלי העסקים ובין אם אנשים פרטיים, קשה מאוד להתחמק מחובות ולכן עדיף לכם להתמודד עם הבעיה פנים-אל-פנים, בשלב מוקדם יחסית מאשר להגיע למצב בו החובות תופחים ללא שליטה. עורכת הדין דנה פלד מלווה בצורה מקצועית כבר שנים ארוכות את לקוחותיה על מנת להשיג הסדרים מול בתי המשפט והנושים בתהליכי פשיטת רגל.

 

עורך דין פשיטת רגל בנתניה

כיצד לבחור עורך דין פשיטת רגל בנתניה?

בבואכם לבחור עורך דין פשיטות רגל בנתניה, מומלץ לזכור כי מדובר באדם שילווה אותכם לאורך תקופה ארוכה. על כן כבר בפגישה הראשונה מומלץ לבחון את עורך הדין על פי ארבע אמות מידה שיכולות לקבוע את הביצועים שלו לאורך ההליך המשפטי:

  1. ניסיון- ככל ויש לעורך הדין יותר ניסיון משפטי, כמו למשל משא ומתן עם נושים, עמידה מול שופטים והתמודדות עם כונס הנכסים הראשי, כך התהליך המשפטי שלכם יכול להיות יותר אפקטיבי ויעיל. הניסיון מביא איתו דרכי פעולה טובות יותר אשר יכולות לקצר את התהליך מבחינתכם.
  2. זמינות- אתם רוצים למצוא עורך דין שיהיה זמין לכל שלב בתהליך שלכם וייתן פתרונות במהירות וביעילות בהתאמה לצרכים שלכם.
  3. מענה פרטני- עורך דין חייב לתת לכם מענה פרטני למקרה שלכם. על כן, חשוב לוודא כי המייצג מוכן ללמוד את פרטי התיק על בוריו, ולספק לכם מענה על שאלות ספציפיות בנוגע לתיק שלכם. למשל, בעת הכנת התצהיר לכונס הנכסים אתם רוצים לוודא שאתה צעיר אינו מועתק ויכול לספר בדיוק את השתלשלות העניינים שהביאה אתכם לפתיחתו של תהליך פשיטת רגל לאדם פרטי או לעסק.
  4. ליווי מקצועי- בכל שלב של התהליך הדבר החשוב ביותר מבחינתכם, כלקוחות, הוא קבלת ידע מקצועי.

עורך דין פשיטת רגל בנתניה שיאפשר לכם לחזור לשגרת חיים

ככל שעורך הדין יוכל לספק לכם את כל ארבעת הפרמטרים הללו, כך אתם תוכלו להבטיח חזרה מהירה ומלאה לשגרת חיים, תוך הסרת כל ההגבלות על החשבונות שלכם והחזרה של כל החובות לנושים. עורכת הדין דנה פלד מלווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך על מנת להבטיח שאתם תוכלו לחזור לשגרת החיים במינימום מאמץ ותוך מיצוי זכויותיכם.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עורך דין פשיטות רגל בהוד השרון

כאשר האתגרים הכלכליים רק הולכים ומתעצמים, אין ביכולתם של ישראלים רבים לעמוד בהוצאות השוטפות, הלוואות ומשיכות יתר הופכות להתנהגות כלכלית נפוצה. אולם, התוצאה הישירה של

קרא עוד »
עורך דין פשיטת רגל בחדרה

בעולם בו אנו חיים כיום ניתן יהיה להיתקל בסיפורים רבים על מנהל העסקים וגם על אנשים פרטיים אשר נקלעים לחובות ולא יכולים לעמוד בקצב התשלומים

קרא עוד »
עורך דין פשיטת רגל ברעננה

אחד האתגרים הגדולים ביותר בחייו של כל אדם הוא ההתמודדות עם חובות הולכים וגדלים לגורמים שונים, אשר יכולה בסופו של יום להיות קטלנית לפגוע אנושות

קרא עוד »