עורכי דין פשיטות רגל

תוכן העמוד:

כמשרד עורכי דין פשיטת רגל אנו מטפלים בכל סוגי תיקי החובות מול משרד המשפטים פשיטות רגל. כמשרד עורך דין פשיטות רגל בראש העין ותיק ומרכזי אנו מעסיקים עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל בנמרצות על מנת להוציא את לקוחותינו ממצבים דחוקים.

עורכי דין פשיטות רגל

עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל זה לא חברת מוניות שמזמינים את מי שפנוי… איך מוצאים עורך דין מומחה לפשיטת רגל? ומה צריך בכלל לחפש? בשורות הבאות אנו מביאים את ההמלצות שלנו למציאת עורך דין שיתאים לכם ולצרכים שלכם. כלל האצבע הראשון הוא – חפשו עורך / עורכת דין באזור המגורים שלכם (לאו דווקא באותה עיר), הוא מכיר יותר את המערכת המשפטית באזור (ויש הבדלים… תחשבו על בית המשפט בנצרת עילית לעומת בית המשפט בתל אביב…).

מצד שני הוא גם מוכר יותר באזור, תוכלו לברר עליו/ה אצל שכנים מהבניין / מהשכונה וכדומה. כעת לאחר שאנו מתמקדים ב-2-3 עורכי או עורכות דין בסביבה התחילו לאגור המלצות, מי שיקבל דירוג גבוה יותר ינצח בתחרות… אגב, היום פשיטת רגל של אדם פרטי נקראת חדלות פירעון, אז אם אתם מראש העין למשל, חפשו עורך דין פשיטות רגל בראש העין המתמחה בחדלות פירעון או בפשיטת רגל. אנו משרד עורך דין המתמחה בפשיטת רגל וחדלות פירעון אבל גם בהוצאה לפועל וכן בניהול משא ומתן עם בנקים וגופים גדולים להסדרי חובות ועוד, כך שלא רק בפשיטת רגל אפשר להתייעץ אתנו, ועדיף לפני…

עורכי דין פשיטות רגל
עורכי דין פשיטות רגל

משרד המשפטים פשיטות רגל

כמו כן, אנו נותנים גם שירותי גישור בסכסוכים כספיים בין אנשים או עסקים, הצוות שלנו הוא צוות נמרץ הרואה לנגד עיניו את טובת הלקוח, כדי להביאו לשלווה כלכלית בהקדם האפשרי. אנו משתדלים לקצר את משך זמן ההתקשרות של הלקוחות אתנו ולהוציאם לדרך חדשה נקייה מחובות. אנו משרתים את הלקוחות שלנו בכל תחום הקשור לחובות ופיננסים. בתור משרד עורכי דין פשיטת רגל, יש לנו ניסיון רב בתחום ואנו גאים באנשים רבים שנעזרו בנו לאורך השנים. כל לקוח מקבל יחס אישי ואנושי, דאגה ומסירות וגם זמינות גבוהה.

הכבוד של הלקוחות שלנו הוא בראש סדר העדיפויות, אנו נעשה הכול כדי לשמור על הכבוד שלהם. העיקרון שלנו הוא שלא המעמד הכלכלי קובע את המעמד האישי ואת היחס המכובד להם כל איש או אישה זכאים. הניסיון הרב שלנו הוא שמאפשר לנו לשמור על כבוד הלקוח, מהניסיון שלנו אנו יודעים מתי נחוץ מטעם משרד המשפטים פשיטות רגל שהוא יהיה נוכח בבית המשפט או במשרדים השונים ומתי לא.

משרד המשפטים פשיטות רגל
משרד המשפטים פשיטות רגל

עורך דין פשיטות רגל בראש העין

כמשרד עורך דין פשיטות רגל בראש העין אנו נותנים ליווי וייעוץ משפטי בתחום המשפט האזרחי בראש העין והסביבה, בעיקר בכל הנוגע לפשיטות רגל והוצאה לפועל. כמעט כל אדם במהלך ימי חייו נקלע לקשיים כלכליים. ההבדל הוא שכל אחד עוצר בתחנה אחרת… וגם הסיבות הן שונות, אחד בגלל עסק שניהל והשני בגלל שהיה מובטל זמן רב וכו'.

המטרה שלנו היא להושיט את היד ללקוחותינו, לתת להם את הדחיפה והעזרה לחזור במהירות למעגל העבודה, שמעניק גם פרנסה וגם בריאות נפשית, שכן איש או אישה הנמצאים במצב כלכלי קשה ולא יכולים לצאת לעבוד בגלל שהמשכורת שלהם מעוקלת, או בגלל שמלכתחילה הכול הולך לכיסוי חובות או לשכר טרחת עורך דין פשיטת רגל, פשוט יתבטלו בבית ו'יתנוונו'. לפיכך החשיבות הראשונה במעלה של עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל היא להוציא את החייב ממצב של חוסר אונים למצב של שליטה במצב ומיתון הלחץ מצד הנושים. העבודה במקרים אלו היא כפולה, מחד אנו מוודאים שלא ייפגעו זכויות הפרט של האדם אך מצד שני אנו מדגישים כי עליו לשתף פעולה אם כל אשר יושת עליו מטעם בית המשפט או נציג רשמי אחר של הרשויות.

עורך דין פשיטות רגל בראש העין
עורך דין פשיטות רגל בראש העין

עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל

ככלל, כל הליכי הגבייה המתנהלים מול משרד המשפטים פשיטות רגל הם לא נעימים כלל, על פושט הרגל מוטלים מגבלות כאלה ואחרות, אולם גם במצב זה עלינו למזער את חוסר הנעימות. חלק מהמגבלות העשויות לחול על החייב: צו עיכוב יציאה מהארץ, חסימה מפני הזמנת כרטיס אשראי, סירוב של הבנק לאשר חריגות או אשראי בחשבון, מניעת פושט הרגל מלנהל חברה בע"מ. אנו נותנים שירות לגופים פרטיים ומסחריים שנקלעו למצבי חדלות פירעון, יש לנו לקוחות מכל רחבי הארץ שהגיעו אלינו בשיטת חבר מביא חבר לאחר שקיבלו המלצות רבות.

אנו בקיאים בנבכי החוקים ונעשה הכול על מנת לעזור ולסייע ללקוח שלנו. לסיום, אנו רואים חשיבות רבה להעביר טיפ קטן על קצה המזלג, בנוגע להתנהלות כלכלית נכונה ומתי הנורות מתחילות להבהב… אם אתם נדרשים, במשך 3 חודשים ברצף, להתנהל מחוץ למסגרת האשראי שקיבלתם בבנק, זה אמור להדליק נורה אדומה, בדקו מה הבעיה, אם אתם לא מצליחים לפצח את הבעיה פנו לעורך דין / עורכת דין מחיקת חובות רעננה בהקדם. אנו משרד עורכי דין פשיטת רגל המתאים ליציאה מלחץ כלכלי לחופש.

עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל
עורכי דין המתמחים בפשיטת רגל
עורכי דין פשיטות רגל
עורכי דין פשיטות רגל
צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:

מאמרים

תביעת חוב בחדלות פירעון

תביעת חוב בחדלות פירעון היא התביעה אותה מגישים נושים כנגד חייב הנמצא בתהליך חדלות פירעון. לאחר שניתן לחייב צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון מתחילה תקופת

הסדרי חובות מול הבנקים

רבים פונים אלינו לצורך הסדרי חובות מול הבנקים. זוהי אחת הסיבות השכיחות בגינן אנשים פונים אל עורך דין לסגירת חובות. לעתים אלו יכולים להיות הסדרי

עורכי דין מחיקת חובות

כאשר אנשים מתמודדים עם חובות כספיים, באופן טבעי הם מחפשים עורכי דין מחיקת חובות. לצערנו לפעמים אנו נתקלים בפרסומים של מחיקת חובות תוך 24 שעות

חובות בהוצאה לפועל

חובות בהוצאה לפועל זה לא דבר נעים. כאשר יש לנו חובות, הנושים פותחים תיקי הוצאה לפועל ואז אנו מקבלים את הדרישה לתשלום, דרישה המוגבלת בזמן.

חדלת פירעון מה זה

במאמר זה נסביר חדלת פירעון מה זה, נספק לכם קצת סטטיסטיקות עדכניות וגם נסביר כיצד עורכת דין חובות יכולה לסייע לכם בהליכי חדלות פירעון. חיסול

סגירת חובות בהוצאה לפועל

הדרך הבטוחה והיעילה שבה ניתן לעשות סגירת חובות בהוצאה לפועל היא כמובן תשלום החוב. אך במציאות שבה אנו חיים, מציאות של חובות ולחץ כלכלי כבד,

פתיחה
1
שלום וברכה
שלום,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button