מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

פשיטת רגל לאדם פרטי

אנשים רבים מאמינים כי פשיטת רגל זהו תהליך שבלעדי לחברות ועסקים. אך האמת היא כי פשיטת רגל לאדם פרטי יכולה לקרוב בעקבות חובות כספיים מהם אין דרך לצאת. מצב זה הוא ללא ספק סיטואציה קשה שתשפיע רבות על חייו של החייב, כך שעורך הדין אשר יטפל בתיקו חייב להיות מתחשב מצד אחד ונחוש מטרה מצד שני. עורכת דין דנה פלד עונה בדיוק על הקטגוריות האלו. לארח שצברה ניסיון רב בתחום פשיטות הרגל, היא יכולה להתאים את הפתרון המושלם עבור לקוחותיה בהתאם למקרה הספציפי שלהם.

פשיטת רגל לאדם פרטי – התחלה של חיים חדשים

פשיטת רגל לאדם פרטי עלולה לקרות לאנשים רבים. בעת שמגיעים למצב כלכלי קיצוני וקשה, אשר לא מאפשר לאדם להחזיר את חובותיו לנושים השונים, אנחנו חייבים לנקוט בהליכים שיעזרו לנו לשפר את המצב. הרי שאם נתעלם מין הבעיה, היא לא תעלם, רק תמשיך לצבור ריבית ותגדל מיום ליום.

הליך של פשיטת רגל לאדם פרטי נועד לאפשר לו להחזיר את החובות שיכול ומעבר לכך להתחיל מחדש את חייו כששארית חובותיו נמחקים. התהליך אמנם יכול להביא לתוצאה המיוחלת, אך זכרו כי עלולות להיות מגבלות שונות שבית המשפט יטיל על החייב. איסור יציאה מהארץ, הגבלה או הפקעת יכולת שימוש בנכסים וכו', אלו עלולות להיות הגבלות במהלך התהליך, אך לאחר קבלת צו הפטר, המגבלות מוסרות ואתם יכולים להתחיל חיים חדשים ללא חובות.

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי – כמה זמן זה לוקח?

התהליך עצמו לא מוגדר בזמן, אך החל מספטמבר 2013, יצאה רפורמה בתחום הדואגת לקצר את ההליך במידה ופושטי הרגל משתפים פעולה באופן מלא ובתום לב במסגרת התהליך. זאת על מנת לאפשר לחייבים לחזור לחייהם ולשגרה כמה שיותר מהר במקום להסתבך בדיונים לא נגמרים וביקורים תכופים בבתי משפט. עו"ד ענת פלד מעניקה שירותי משפט איכותיים ומקצועיים, אשר מלווים במתן תמיכה וייעוץ ללקוחותיה למשך הליך פשיטת הרגל.

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי עם עו"ד דנה פלד

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל