מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

י' ו-א' פש"ר 33431-05-17

פש"ר 33431-05-17 מיום 14.3.19

מקרה בו זוג (יניב ואורטל) הגיש בקשה לפשיטת רגל לאור חובות שהצטברו כתוצאה מצריכה שוטפת, משך כ- 9 שנים הזוג לא הצליחו להביא ילדים לעולם. לאור העובדה כי לזוג שני ילדים, טיפולי הפוריות אינם מצויים בסל הבריאות והם נאלצו לשלם על כל טיפול כ- 4,000 ₪ (כ- 8 טיפולים והזרעות). הדבר הכביד עליהם כלכלית והם לא הצליחו לשלם את כל ההוצאות השוטפות של המשפחה. כך החלו להצטבר חובות ומינוסים בחשבונות הבנקים. על מנת לכסות את המינוסים, נעתרו הזוג לבקשות הבנקים ליטול הלוואות, סכומי החזר ההלוואות לא הותירה להם ברירה, אלא ליטול עוד הלוואות מהחברות אשראי ונושים פרטיים אחרים, כך שהעניין התגלגל ככדור שלג שהחל לצבור פיגורים וריביות. חובותיהם של הזוג נערמו לסך של כ- 650,000 ₪.

למרות שנעשו מחדלים בתיק, והחייבים לא הגיש דוחות חודשיים במלואם באופן רציף ואף פיגרו בעמידה בצו תשלומים החודשי, נעתר בית המשפט לבקשתם ואישר תוכנית פרעון מתונה קרי סך של 2,600 ₪ *60 תשלומים.

בית המפשט נעתר לבקשת החייבים בשים לב לנסיבותיהם האישיות, מימוש פוטנציאל השתכרותם, היעדר נכסים בני מימוש, התנהגות החייבים, הן בעת יצירת החובות והן במהלך ההליך, שהיתה תקינה בתום לב, משך ההליך וכיוצא באלה ולשם השגת התכלית של דיני הפש"ר במקרה הספציפי.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל