עורך דין פשיטת רגל בחדרה

תוכן העמוד:

בעולם בו אנו חיים כיום ניתן יהיה להיתקל בסיפורים רבים על מנהל העסקים וגם על אנשים פרטיים אשר נקלעים לחובות ולא יכולים לעמוד בקצב התשלומים ההולך וגובר. במצבים כאלו אין מנוס אלא לפנות לעזרתו של עו"ד פשיטת רגל בחדרה ולהתחיל בתהליך משפטי שעתיד להחזיר את החיים למסלולם. אומנם את הליך פשיטת רגל הוא הליך מסובך יחסית אשר דורש סבלנות רבה ויכול לקחת זמן, אבל בסופו של יום הוא מה לנקות את כל החובות ולהתחיל לבנות מחדש את החיים שלכם. משרד עורכי הדין דנה פלד מלווה את לקוחותיו בכל אחד משלבי התהליך על מנת להבטיח תוצאות משפטיות יוצאות מן הכלל, ולא מיצוי מלא של כל הזכויות ככתוב בחוק.

עורך דין פשיטת רגל בחדרה

עורך דין פשיטת רגל בחדרה – מהן ההשלכות לתהליך?

אדם שנקלע לחובות ופונה לעזרתו של עורך דין פשיטות רגל בחדרה, חייב להיות מודע לקיומן של השלכות משפטיות לתהליך זה. לאורך התהליך החייב לא יוכל להנות ממסגרת האשראי וליטול הלוואות כמו כל אזרח רגיל מן השורה. הבנקים וחברות האשראי מעוניינים לוודא טרם אישור ההלוואה כי יש ביכולתכם להחזיר באופן מלא את החובות. ואולם כאשר אתם נמצאים בתהליך פשיטת רגל אתם בעצם מכריזים על חוסר היכולת שלכם לעמוד בהחזרי התשלומים, לכן הבנקים יחשבו פעמיים לפני שהם מאפשרים לכם לקחת הלוואה.

השלכה נוספת וחשובה לא פחות, היא רישום שלכם פושטי רגל במאגר ה BDI. תפקידו של המעגל הוא להתריע על חברות או אנשים פרטיים אשר מתקשים לעמוד בתשלומים של חובות, או שבעברם תקופות של חדלות פירעון בפשיטת רגל. רישום במאגר זה עלול להשפיע על יכולת הגיוס שלכם של הלוואה או אשראי בעתיד. לכן חשוב לקחת בחשבון את התוכניות העתידיות שלכם כאשר אתם מתחילים בתהליך פשיטת הרגל ולהבין שיתכן ולא יהיה לכם איך לגייס כספים בעתיד.

מתמודדים עם החובות לנושים בעזרת עורך דין פשיטת רגל בחדרה כולי

לצד כל ההשלכות על האלו חשוב לזכור כי בפניה לעזרתו של  עורך דין פשיטת רגל בחדרה אתם בעצם לוקחים אחריות על החיים שלכם. החזרת החובות לנושים, או יצירת הסדר תשלומים לשנים הקרובות, מאפשרת לכם להתמודד בצורה חוקית עם כל החובות שלכם ולהימנע מי סכסוכים משפטיים ארוכי שנים שיכולים להרע את מצבכם הכלכלי עוד יותר. עורכת דין דנה פלד מלווה אנשים פרטיים ובעלי העסקים בתהליך פשיטת רגל ומאפשרת להם למצות את הזכויות שלהם על מנת להבטיח עתיד טוב יותר.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עורך דין פשיטות רגל בהוד השרון

כאשר האתגרים הכלכליים רק הולכים ומתעצמים, אין ביכולתם של ישראלים רבים לעמוד בהוצאות השוטפות, הלוואות ומשיכות יתר הופכות להתנהגות כלכלית נפוצה. אולם, התוצאה הישירה של

קרא עוד »
עורך דין פשיטת רגל בראש העין

כמו בעלי עסקים רבים ייתכן וגם אתם מתנהלים בשגרת תשלומים שלפעמים חורגת ממסגרת האשראי הקיימת. לעיתים רבות התנהלות כזו עלולה להביא את בעלי העסקים למצב

קרא עוד »