עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא

תוכן העמוד:

באופן מאתגר למדי, כל בעל עסק בישראל מכיר את החשש מפני פשיטת רגל שנובע מאורח החיים המאתגר בישראל. פשיטת רגל הוא הליך משפטי אשר מתנהל במקרה ואדם נכנס לחובות, אותם אין ביכולתו לפרוע מבחינה כלכלית. במקרה והגעתם לשלב בו אתם נדרשים לפתוח בהליך פשיטת רגל, עורך דין מומחה לפשיטת רגל בכפר סבא, הוא איש המקצוע אליו אתם צריכים לפנות על מנת להסדיר את ענייניכם המשפטיים. המטרה שלכם היא להשיג בסופו של יום צו הפטר, אשר מנקה אותכם מכל החובות הקיימים ומאפשר לכם לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית. משרד עורכי הדין של דנה פלד, מלווה אנשים פרטיים כמו גם עסקים רבים בתהליך פשיטת רגל עד להצלחה מלאה.

עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא

עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא שמלווה אתכם לאורך התהליך

בכל הנוגע על תפקידו של עורך דין פשיטות רגל בכפר סבא חשוב להבין בדיוק מול מה אתם ניצבים עוד לפני שפגשתם בפעם הראשונה עם המייצג שלכם. כך תדעו למה לצפות מעורך דין שלכם, וכיצד יתנהל ההליך המשפטי בעניין שלכם. ההליך מתחיל במשרד כונס הנכסים הרשמי, והוא חל על כל אדם מעל גיל 18 אשר צוואר חובות של למעלה מ 17,308 ש"ח (סכום זה מתעדכן מעת לעת). הליך פשיטת הרגל, מתחיל בבקשה למתן צו כינוס אשר מפרט את מצבכם הכלכלי. במהלך בקשה אתם מציגים את פירוט החובות שלכם כמו גם תצהיר בנוגע להשתלשלות האירועים אשר הביאה אתכם למצב זה. צו הכינוס מגן על נכסים שלכם במידה ויש מפני הליכים אחרים כמו גם מפני הברחת נכסים מהנושים. לאחר שכל הנושים דנים ומגיעים להסכם פשרה ניתן לבקש מבית המשפט צו הפטר, אשר קובע כי אין לכם עוד חובות לנושים נוספים ואתם רשאים להתחיל מחדש לבנות את חייכם.

עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא – בחירה מקצועית עם השפעה מיידית

בשל ההשפעה העצומה של הליך פשיטת רגל על העתיד שלכם הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לבחור עורך דין פשיטת רגל בכפר סבא, מקצועי ומיומן מספיק כדי להביא אתכם לתוצאות הרצויות. בסופו של יום עורך דין הוא זה אשר מתדיין בשמכם, נושא ונותן עם הנושים ומגיש את כל הבקשות לבית המשפט. אתם חייבים לסמוך על המייצג בצורה מלאה אם כך. משרד עורכי הדין של דנה פלד מלווה כבר שנים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים בדרך להליך פשיטת רגל מוצלח.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
עורך דין פשיטות רגל בהוד השרון

כאשר האתגרים הכלכליים רק הולכים ומתעצמים, אין ביכולתם של ישראלים רבים לעמוד בהוצאות השוטפות, הלוואות ומשיכות יתר הופכות להתנהגות כלכלית נפוצה. אולם, התוצאה הישירה של

קרא עוד »
עורך דין פשיטת רגל ברעננה

אחד האתגרים הגדולים ביותר בחייו של כל אדם הוא ההתמודדות עם חובות הולכים וגדלים לגורמים שונים, אשר יכולה בסופו של יום להיות קטלנית לפגוע אנושות

קרא עוד »