עורכת דין חובות כפר סבא

תוכן העמוד:

חובות הן ממש לא דבר נעים ובמקרים רבים ההתמודדות דורשת פנייה ל עורכת דין חובות כפר סבא. כאשר אדם נמצא במצב בו הוא חייב כספים לאנשים, חברות ורשויות, אך אין לו את היכולות לפרוע את החובות, זהו כדור שלג מתגלגל. החובות רק הולכים ותופחים עם ריביות וקנסות וקשה למצוא את היציאה. 

יתכנו נסיבות שונות מדוע אדם יקלע למצב של חובות. האמת שבעיני החוק, למשל במקרה שפותחים בהליך פשיטת רגל, יש לנסיבות היווצרות החוב משמעות רבה. חוב יכול תוצאה של נסיבות וביש מזל, כמו פגיעה במקור ההכנסה או בעיה בריאותית. אך ישנן גם חובות שנוצרו כתוצאה ממעשי מרמה והונאה. החקיקה החדשה, כפי שהיא מבוטאת ב חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מאמצת גישה חברתית המנסה לעזור למי שנקלע לחוב בתום לב. אך מצד שני מקשיחה עם מי שמנסה לנצל לרעה את ההליכים. 

במידה ואתם נמצאים בחובות אתם חיים בלחץ מתמיד הגובה מחיר אישי כבד מאוד. זה משפיע על כל מהלך החיים וגם על בני המשפחה. עיקולים והגבלות משתקים לכם את החיים ואינכם מוצאים את האור בקצה המנהרה. חשוב מאוד לפנות לייעוץ משפטי מקצועי על מנת לבדוק מהן האפשרויות לפעולה. 

עוד פשיטת רגל כפר סבא

עו“ד חדלות פירעון כפר סבא

ישנן שתי בעיות עם חייבים. הבעיה הראשונה היא שהם לא תמיד מודעים לאפשרויות הקיימות בחוק בהן ניתן להיעזר לצורך יציאה מחובות. הם בוודאי שמעו על הליך פשיטת רגל, אך אינם מבינים איך זה עובד ומה היתרונות לעומת החסרונות. הבעיה השנייה היא הלחץ הנפשי הכבד, לחץ המונע מהם לקבל החלטות שקולות. מסיבה זו חשוב להתייעץ עם עו“ד חדלות פירעון כבר סבא לפני שמקבלים החלטה. 

עו“ד פשיטת רגל כפר סבא יכול להקשיב לנסיבות המקרה והיקף החוב. עורך הדין מכיר היטב את כל ההליכים השונים והוא יכול להסביר לכם על אפשרויות הפעולה. הידע והניסיון של עורכי ועורכות דין מאפשרים להם לתת לכם המלצות אובייקטיביות על מנת להתמודד עם החוב. 

עורכת דין חובות כפר סבא

עורכת דין חובות כפר סבא

ישנן דרכים שונות לצורך התמודדות עם חוב:

הסדר חובות – ניתן לפנות אל הנושים, לשים את הדברים על השולחן ולנסות להגיע להסדר באופן ישיר מול הנושים. זה תלוי ברבה מאוד ברצון הטוב של הנושים ללכת לקראתכם. הם עשויים להבין שצעדים משפטיים רק יקשו עליכם לעמוד בתשלום החוב ולכן יתכן שתגיעו איתם להסדר. לא תמיד זה אפשרי וזה הופך להיות בעייתי כאשר מדובר בחובות לנושים שונים. אם כבר נפתחו הליכי הוצאה לפעול, עו“ד חדלות פירעון כבר סבא יכול לסייע לכם להגיע להסדר נושים בהוצאה לפועל על מנת להימנע מהכרזה על פשיטת רגל. 

איחוד תיקים – אחת הבעיות בהסתבכות בחובות לנושים שונים היא שכל אחד מנהל נגדכם הליך גבייה באופן עצמאי. כך יכול להיות שאתם מגיעים למצב בו מתנהלים נגדעים מספר תיקי הוצאה לפעול בלשכות שונות. לכל מקרה נקבע לכם צו תשלומים, וכל מקרה מביא את הסנקציות שלו. אך בשורה התחתונה, אין לכם שום אפשרות לעמוד בכל צווי התשלומים בו זמנית. ניתן להסתייע בעורכת דין חובות כפר סבא על מנת להגיש בקשה לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל. הרעיון מאחורי הליך זה הוא לרכז את כל התביעות השונות ביחד ולקבוע לכם צו תשלומים אחיד בהתאם ליכולות שלכם וגובה החוב. 

הכרזה על חדלות פירעון – המוצא האחרון הוא הליך פשיטת רגל. זהו הליך משפטי אשר יכול להשיג כמה מטרות. הוא יכול לעצור את כל הליכי הגבייה המתקיימים נגדכם, לקבוע לכם הסדר תשלומים מוגבל בזמן. במסגרת ההליך מתבצע גם איחוד תיקים. ובסופו יש הפטר חובות, כלומר מחיקת יתרת החובות שאינכם יכולים לשלם להם. אל תחשבו שהחוק מאשר לכם להתחמק בקלות מחובות. במסגרת ההליך יבוצע כינוס נכסים על מנת למקסם את החזר החוב. במסגרת ההליך ישנן גם הגבלות שונות החלות על החייב, כמו  חשבון בנק מוגבל ועיכוב יציאה מהארץ. אל תמהרו להגיש בקשה לחדלות פירעון ללא התייעצות עם עורך דין פשיטת רגל כפר סבא. יש הרבה דברים שצריך לדעת, ולא כל חובות הם ברי הפטר.

עוד חדלות פירעון כפר סבא

עו“ד פשיטת רגל כפר סבא

ישנה חשיבות גדולה לפנייה ל עורכת דין חובות כפר סבא. יש צורך לבחון את אפשרויות הפעולה ולבחור את זה המתאימה עבורכם, הדרך שתחלץ אתכם מהחובות. חשוב שתהיו מודעים לכל שלבי ההליך וכל המשמעויות שלו. ולאחר שהולט מהו ההליך המתאים עבורכם, עו“ד חדלות פירעון כבר סבא יסייע לכם בכל השלבים. זה כולל את הגשת הבקשה אל הגופים המתאימים (הוצאה לפועל, בית משפט או הממונה על חדלות פירעון). כמו כן עורכי דין המתעסקים בחובות ילחמו על מנת לשפר את תנאי ההסדר ולהשיג את התנאים האופטימליים. 

זקוקים לייעץ? רוצים לדעת איך יוצאים מחובות? אתם מוזמנים לפנות ל עורכת דין דנה פלד. כאן תקבלו שירות אישי ומסור אשר יסייע לכם לצאת מהחוב.

עוד חדלות פירעון כפר סבא
צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:

מאמרים

חובות הוצאה לפועל

חובות הוצאה לפועל, צירוף מילים שמעביר צמרמורת אצל כל אדם שפוי. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות בחובות. אך ישנם מקרים שונים בהם העניינים יוצאים

הגשת תביעת חוב מקוונת

במאמר זה נדבר על הגשת תביעת חוב מקוונת. כאשר אדם חייב לכם כספים והוא החל בהליך חדלות פירעון, ישנו הליך במסגרתו עליכם להגיש אל הנאמן

הגשת בקשה לחדלות פירעון

הגשת בקשה לחדלות פירעון יכולה להיות הליך המשמש גם חייב פרטי וגם חברה. במאמר לא נדבר על חדלות פירעון של חברה אלא על המצב של

תביעת חוב

תביעת חוב היא ההליך שבו נושים מגישים את תביעתם אל הממונה על חדלות פירעון ושיקום כלכלי בעת הליך חדלות פירעון. זהו יכול להיות הליך חדלות

עורכי דין פשיטת רגל רעננה

עורכי דין פשיטת רגל רעננה מלווים אתכם בהליכי חדלות פירעון ליחיד. במאמר זה נדבר על הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי, פשיטת רגל והוצאה לפועל. אך

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

  בעבר היה הליך של מחיקת חובות בהוצאה לפועל – מסלול הפטר מחובות לחייב מוגבל באמצעים. בהתאם להוראות שעה שנקבעה, ההליך אפשר לחייב אשר הוכרז